Webtartalom-megjelenítő

A közeljövő eseményei

 

 

Naptár

Előző augusztus, 2018 Következő


hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
1
Budapest, Révfülöp, Tapolca, Szigliget, Nagyvázsony - Határon túli szegény
2
Budapest, Révfülöp, Tapolca, Szigliget, Nagyvázsony - Határon túli szegény
3
Budapest, Révfülöp, Tapolca, Szigliget, Nagyvázsony - Határon túli szegény
Gyula - XLVIII. Országos Szenior Úszóbajnokság, Dr. Regele Károly Emlékvers
20:00 Pécs - OrgonaPont Éteri Hangok koncert
4
Budapest, Révfülöp, Tapolca, Szigliget, Nagyvázsony - Határon túli szegény
Gyula - XLVIII. Országos Szenior Úszóbajnokság, Dr. Regele Károly Emlékvers
15:00 Beregszász - Célunk a beregszászi és környékbeli magyarság nemzeti önazonos
5
Budapest, Révfülöp, Tapolca, Szigliget, Nagyvázsony - Határon túli szegény
Gyula - XLVIII. Országos Szenior Úszóbajnokság, Dr. Regele Károly Emlékvers
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
12:50 Salgótarján - Nagy Károly Labdarúgó Emléktorna (A Zagyvarónai SE fiatalon,
6 [Hét 32]
Budapest, Révfülöp, Tapolca, Szigliget, Nagyvázsony - Határon túli szegény
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
7
Budapest, Révfülöp, Tapolca, Szigliget, Nagyvázsony - Határon túli szegény
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
8
Balatonakarattya - Mozgássérültek Napja
Budapest - Tapintható kiállítás látássérült tárlatvezetőkkel
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
9
Budapest - Tapintható kiállítás látássérült tárlatvezetőkkel
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
10
Budapest - Tapintható kiállítás látássérült tárlatvezetőkkel
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
9:00 Bácsalmás - 2. Zenés Játszóház
11
Budapest - Tapintható kiállítás látássérült tárlatvezetőkkel
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
12:00 Szarvas - A szépkorúak közösségi élete
16:00 Bácsalmás - "Hiszem, ha látom"- bűn és baleset-megelőzési és...
19:00 Kulcs - Csillagfényes Kulcsi Esték a Dunán 2018.
12
Budapest - Tapintható kiállítás látássérült tárlatvezetőkkel
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Nyíregyháza - Ifjúsági hétvége
10:00 Zalaegerszeg - AquaCity - Jótékonysági főzés
13 [Hét 33]
Budapest - Tapintható kiállítás látássérült tárlatvezetőkkel
Debrecen - Összefogás a Gyermekekért Program keretében- Hagyományőrző tábor
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Nyíregyháza - Ifjúsági hétvége
14
Budapest - Tapintható kiállítás látássérült tárlatvezetőkkel
Debrecen - Összefogás a Gyermekekért Program keretében- Hagyományőrző tábor
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Nyíregyháza - Ifjúsági hétvége
15
Budapest - Tapintható kiállítás látássérült tárlatvezetőkkel
Debrecen - Összefogás a Gyermekekért Program keretében- Hagyományőrző tábor
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
16
Debrecen - Összefogás a Gyermekekért Program keretében- Hagyományőrző tábor
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
17
Balatonfűzfő - Szent István Szörf és Vitorlázó Kupa
Budapest - 32 Mesterségek Ünnepe című kiállítás
Debrecen - Összefogás a Gyermekekért Program keretében- Hagyományőrző tábor
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
13:00 Szakcs - "Új kenyér ünnepe"
18
Balatonfűzfő - Szent István Szörf és Vitorlázó Kupa
Budapest - 32 Mesterségek Ünnepe című kiállítás
Debrecen - Összefogás a Gyermekekért Program keretében- Hagyományőrző tábor
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Kapuvár - Garta Nap
6:00 Kunfehértó - 5. Családi Horgászverseny
7:00 Hédervár - Boldogasszony zarándoklat és teljesítménytúra
10:00 Bükkszék - Bükkszékfürdő Salvus nap
10:00 Debrecen - BAGE találkozó "Tudjunk egymásról"
19
Balatonfűzfő - Szent István Szörf és Vitorlázó Kupa
Budapest - 32 Mesterségek Ünnepe című kiállítás
Debrecen - Összefogás a Gyermekekért Program keretében- Hagyományőrző tábor
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Kapuvár - Garta Nap
Komárom - Új kenyér ünnepe
20 [Hét 34]
Balatonfűzfő - Szent István Szörf és Vitorlázó Kupa
Budapest - 32 Mesterségek Ünnepe című kiállítás
Debrecen - Összefogás a Gyermekekért Program keretében- Hagyományőrző tábor
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Komárom - Új kenyér ünnepe
Mosonmagyaróvár - társrendezvény „Szent István Napok” - Mosonmagyaróvár
6:00 Solt - Kamionos reggeli zenés ébresztő
8:00 Kulcs - Nemzeti Ünnep, Kupac túra, Kulcsi Lecsófőző verseny
10:00 Kapuvár - Államalapításunk ünnepe, városi rendezvény
16:40 Solt - Térzene vendégzenekarral
18:00 Nyíregyháza - Augusztus 20-ai ünnepi műsor
21
Debrecen - Összefogás a Gyermekekért Program keretében- Hagyományőrző tábor
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
19:30 Balassagyarmat - Ember az embertelenségben - a Nagy Háború emlékére a Nyuga
22
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
23
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
24
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
17:00 Szolnok-Szandaszőlős - Családi kalandtúra
20:00 Szolnok-Szandaszőlős - Lampionos est
25
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Szatmárnémeti - Ifjúsági Udvar a Partiumi Magyar Napokon
8:00 Kunbaja - 1. Nyugdíjas sportnap
9:00 Mezőszemere - Népdalkörök Találkozója - Mezőszemere
10:00 Salgótarján - Egyesületi Nyílt Nap - Lövészsport kedvelők baráti találkozój
11:00 Budapest - Bíró Alapítvány Nyílt Nap
16:00 Kiskunhalas - XI. Zenélő szélmalom
19:00 Kulcs - Csillagfényes Kulcsi Esték a Dunán 2018.
26
Esztergom - 8. Esztergomi Liszt Hét
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Szatmárnémeti - Ifjúsági Udvar a Partiumi Magyar Napokon
10:00 Esztergom - X. Pilis kupa kerékpáros hegyi egyéni időfutam bajnokság I. for
10:00 Ráckeve - VIII. Veterán Gépjármű Kiállítás és Találkozó
16:00 Szatmárnémeti - Partiumi Magyar Napok
27 [Hét 35]
Esztergom - 8. Esztergomi Liszt Hét
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
28
Esztergom - 8. Esztergomi Liszt Hét
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
29
Esztergom - 8. Esztergomi Liszt Hét
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Tápiószentmárton - Nemzetközi Pumi Találkozó
18:00 Kaposvár - Búvópatak-est
30
Esztergom - 8. Esztergomi Liszt Hét
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Tápiószentmárton - Nemzetközi Pumi Találkozó
31
Esztergom - 8. Esztergomi Liszt Hét
Göd - Kolonics, a sportlegenda kiállítás
Tápiószentmárton - Nemzetközi Pumi Találkozó
20:00 Szolnok-Szandaszőlős - Operett-musical gála